Název naší MŠ

Vloženo: 26.4.2016 | Autor: Stanislav Jirouš| Zobrazeno: 2843x |
O Perličce

„PERLIČKA“

Naše MŠ se nachází v malebném údolí Jizerských hor. Město Desná a vlastně celý zdejší kraj

je proslulý sklářským průmyslem, výrobou korálků a skleněných perliček.

Děti je milují. Dokáží si s nimi hrát celé hodiny, dají se navlékat, přesýpat, nakládat, kutálet, třídit podle barev a velikostí, umíme dokonce vyrobit krásný dárek pod stromeček nebo

mamince k svátku.

Je to zkrátka materiál, který hojně využíváme a proto jsme se rozhodli, že naší MŠ pojmenujeme po něčem, co je krásné, co máme rádi, co dobře známe a co je tak typické pro

naše město.