S kým spolupracujeme

Vloženo: 12.4.2016 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 2440x |

Důležitá je spolupráce s rodiči našich dětí, rodiče jsou informováni o činnostech v mateřské škole prostřednictvím individuálních pohovorů, schůzek s vystoupením dětí, informačních tabulí. Tradicí je spolupráce se Základní školou v Desné, se zřizovatelem – MěÚ v Desné, s logopedickou poradnou v Tanvaldě i v Jablonci n. N., s Centrem pro vady řeči v Liberci, s pedagogicko-psychologickou poradnou v Jablonci n. N., s dětskou lékařkou v Desné, s Kulturním střediskem v Desné.