Výchova a vzdělávání dětí

Vloženo: 12.4.2016 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 2620x |

Na naší mateřské škole pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Nabízíme kvalitní standartní i nadstandartní péči pro všechny děti naší školy jako jsou kulturní a sportovní akce, akce pro rodiče s dětmi, výuku angličtiny, lyžařský výcvik, plavecký výcvik, výlety apod.

Ve vzdělávání upřednostňujeme rozvíjení smyslového vnímání jako základu veškerého přirozeného poznávání. Vzdělávání je uskutečňováno ve všech činnostech a situacích, které se v průběhu dne vyskytnou, vyváženým poměrem spontánních a řízených aktivit. Učení je založeno na aktivní účasti dítěte, na smyslovém vnímání, prožitkovém a interaktivním učení. Pracujeme se skupinkami dětí i individuelně. Všechny činnosti obsahují prvky hry a tvořivosti.