SEZNAMOVÁK

Vloženo: 12.9.2022 | Autor: Suchardová | Zobrazeno: 157x

6.9.2022 se uskutečnilo první společné setkání rodičů, dětí a personálu školky na školní zahradě.

Děti si plněním různých úkolů vysloužily sluneční paprsky a rodiče za pomoc a podpopru svých dětí opečenou uzenku.

Nádherné počasí nám asi někdo extra objednal, tak mu patří náš dík.

Možná i díky tomu se nás sešlo opravdu hodně a a hodně dlouho jsme i vydrželi.

Bylo to fajn a těšíme se na další setkání.

Snad i vy.smile

Na fotografie se podívejte v hlavní fotogalerii, protože to byla akce společná pro všechny 4 třídy.

Stejně tak tam najdete fotografie ze Sportovních her u Můstku.