DNE 17.6. 2022 BUDE V MŠ V ÚDOLNÍ ULICI ODSTÁVKA ELEKRICKÉHO PROUDU. OD 7.00 DO 18.00
1.6.2022
PROVOZ MŠ V ČERVENCI A SRPNU 2022
11.5.2022

TENTO PROVOZ JE SCHVÁLENÝ ZŘIZOVATELEM S OHLEDEM NA STĚHOVÁNÍ MŠ Z RIEDLOVY VILY.

OD 4.7. 2022 UŽ BUDE V PROVOZU JEN MŠ V ÚDOLNÍ 212 V DESNÉ I.

PROVOZ BUDE OMEZEN POUZE PRO DĚTI PRACUJÍCÍCH RODIČŮ. OPĚT Z DŮVODU PŘESUNU MŠ Z RIEDLOVY VILY.

4.7. - 15.7. - PROVOZ V DESNÉ I.

18.7. - 12.8. - UZAVŘENO

15.8. - 31.8. - PROVOZ V DESNÉ I.

ANGLIČTINA V PERLIČKÁCH !

Vloženo: 8.9.2021 | Autor: Suchardová | Zobrazeno: 240x

Výuka anglického jazyka bude probíhat v obou Perličkách. Jedná se o hravé a nenásilné seznámení s cízí řečí. Paní učitelka Prouzová, která vyučuje angličtinu na základní škole bude každé úterý pracovat s dětmi v Perličce II. od 12,00 hod.  A každou středu v Perličce I. od 8,00 hod. Děti se dělí na menší skupinky a jedna lekce trvá 30 - 40 minut. Výuka je zdarma a týká se především  starších dětí, které pak plynule navážou na angličtinu v 1. třídě.