NOVÁ JÍDELNA!
12.9.2017

PO 14 LETECH SE DĚTI  Z MŠ V RIEDLOVĚ VILE OPĚT MOHOU STRAVOVAT VE SVÉM.

DĚKUJEME VŠEM, CO PŘILOŽILI RUCE K DÍLU. OBRÁZKY NAJDETE V NAŠÍ FOTOGALERII

Ze všechny, kterých se to týká a dokáží ocenit.

I. Suchardová

UPOZORNĚNÍ!
8.9.2017

V úterý 19.9. 2017 bude MŠ z technických a provozních důvodů uzavřena.

Poděkování starostovi a radním!
8.6.2017

Děti z Perličky děkují představitelům města za sponzorský příspěvek.

Uhradili jsme za něj dopravné na výlet do Starých Hradů.

Poděkování sponzorům.
19.4.2017

Děkujeme vedení Deska a Desenské teplárenské za finanční sponzorské dary.

Díky nim jsme mohli zakoupit další herní prvky na naší zahradu. Jedná se o dvě dřevěná houpadla od firmy

Antoš s.r.o.

I. Suchardová   ved. MŠ

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ!
21.3.2017

O PRÁZDNINÁCH BUDE MŠ UZAVŘENA

od 17.7.  -  do  4.8. 2017

od 14.8.  -  do  25.8. 2017

Děti do MŠ v Desné I. můžete umístit v termínu od 14.8. - 25.8. 2017. Přihlášky si vyzvedněte do 15.6.2017 v naší MŠ.

ZÁPIS DO MŠ!
3.3.2017

2. 5. 2017  -  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!  Rodiče si vyzvednou žádosti o přijetí dětí k předškolnímu

vzdělávání.  Od 14,00 - 16,00 hod.

16. 5. 2017   Nejpozději odevzdat vyplněné žádosti, potvrzené o řádném očkování dítěte od lékaře.

31. 5. 2017   Osobní vyzvednutí písemného rozhodnutí ředitele MŠ a ZŠ o přijetí či nepřijetí dítěte k

předškolnímu vzdělávání. Od 13,00 - 16,00 hod V MŠ.

Přání
4.1.2017

PŘEJEME VÁM KRÁSNÝ NOVÝ ROK, HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI!

Vánoční zpívání v kostele
4.1.2017

Záznam z vánočního zpívání v kostele najdete na stránkách mesto-desna.cz - info Desná - vysílání

infokanálu 53. týden 2016.

Vánoční prázdniny
1.12.2016

MŠ se po Vánocích otvírá 3.1.2017

Perličky na lyžařském výcviku!

Vloženo: 8.2.2017 | Autor: Suchardová | Zobrazeno: 434x | Zatím neupraveno
Perličky na horách

Vánoce jsou za námi, sněhu kupodivu dostatek, takže hurá na lyže! Neboď, co bychom to byli

za horaly, kdybychom nevyužili všechny výhody zdejších zim, možností a krás, které nám zdejší klima nabízí. Je potřeba více než kdy dříve vést už naše nejmenší k pohybu a sportu. Ukázat jim, co nejvíce možností a způsobů jak se dá využít a trávit volný čas, naučit něco nového.

Proto každým rokem organizujeme lyžařský kurz pro předškolní děti.

Pro předškolní děti proto, že teprve v tomto věku je dítě většinou dostatečně motoricky, fyzicky a psychicky zralé aby si tuto novou zkušenost dokázalo osvojit a plně si jí radostně užít.

14ti denní kurz proběhl v termínu od 9.1. do 20.1. 2017 v odpoledních hodinách na Hraběticích v lyžařském areálu SEVERÁK. Jezdíme sem s dětmi lyžovat pravidelně již řadu let.

Mají úžasné zázemí, dětem se věnují příjemní instruktoři a vždy nám vycházejí maximálně vstříc.

Zapůjčí veškeré vybavení dětem ,které nemají vlastní, sponzorují dopravu a cena pernamentky je takřka symbolická a může si jí dovolit opravdu každý.Každý kdo chce.

Děti se naučí nejen lyžovat, ale osvojí si i spoustu jiných důležitých dovedností. Třeba samoobsluze, vhodně se obléknout, poznat a pohlídat si svoje věci, umět se pohybovat a orientovat v novém prostředí, Posílí svou odvahu a imunitu, naučí se brát ohled na druhého, pomoci kamarádovi když je potřeba a pozvedne své sebevědomí Atd.... je toho spousta, tyto aktivity jsou pro děti vždy jen přínosem po všech stránkách a my se je budeme snažit pro ně organizovat v co největší míře i nadále.

Děkujeme p. Štěpánu Juříkovi, sponzorům a všem z areálu, kteří nám v tom pomáhají.

SKI ARÉNA JIZERKY

AUTOŠKOLA VTR MOTOR SPORT – BRANDÝS N/L